Sezona lovu začíná

    Posted in : Hobby:
  • On : Čvn 04, 2017


panáček, deštník

Se začínající rybářskou sezonou je zapotřebí zkontrolovat veškeré vybavení, bez kterého by lov nebyl úspěšný. Důležité jsou samozřejmě pruty, naviják, ale taky podběrák a ochrana při nepřízni počasí. Žádného zarytého rybáře nemůže totiž odradit vítr ani déšť. U vody musí být hlavně pohoda. Samozřejmě že na každého rybáře padne ta správná pohoda sotva nahodí udici a pak už jen čeká, jestli se na jeho návnadu chytne nějaká ty rybka. Čekání rybářům nevadí. Tento čas můžou strávit přemýšlením o životě nebo se jen tak kochat nádhernou okolní přírodou. A i když jezdí stále na své oblíbené místo, stejně je ta příroda pokaždé jinak pěkná. Záleží na období i na čase, kdy se k vodě vypravíte. Proto byste při balení neměli zapomenout ani na vhodnou ochranu nejen před sluníčkem, ale i před deštěm.
 

Kouzlo vodní hladiny

Ať už se chystáte na lov k rybníčku nebo k jezeru, pokaždé na vás čeká nějaké to překvapení. Vodní hladina neustále mění svou barvu. Během krásného slunečního dne je zářivá a doslova vás oslňuje. Jakmile začne pršet, její barva se změní a vy zíráte doslova do temnoty. Přidá-li se k tomu ještě silnější vítr, můžete se i na malém rybníce cítit jako u moře. Vlny bijí do břehu a vy máte pocit, že se voda z rybníku každou chvíli dostane až k vašemu posezení. Pro rybáře jsou tyto změny v počasí obrovským zážitkem. Najednou se z pohodlného posezení stává adrenalinová záležitost. Zajistit pořádně pruty, aby se nezvrhly a ostatní věci, aby nezmokly. Sebe samého musí rybář taky chránit před proměnlivým počasím.

Déšť ani vítr vám vadit nebude

Pro správnou pohodu a relaxaci u vody musíte mít jako správní rybáři, kvalitní vybavení. Počítat musíte se vším, i se špatným počasím. Kvalitní ochranu nejen před deštěm a větrem, ale i před sluníčkem vám zajistí https://www.tahoun.cz/.

pláž, moře, slunečník, lehátko