O čem, že je řeč? No přece o myčce nádobí!

O čem, že je řeč? No přece o myčce nádobí!

    Posted in : Výrobky:
  • On : Říj 14, 2017
.


Víte vůbec, že tu první vymyslela vlastně žena?!Právě takovému chytrému nápadu vděčíme za to, že si mohou naše ruce odpočinout a naše nádobí pak vypadá naprosto dokonale. Toto moderní vybavení se těší velké oblíbenosti zhruba u 40% českých uživatelů.

myčka

Kromě toho, že se nemusíte starat o zbytky jídla na vašem oblíbeném porcelánu, ale ušetříte hodně na energii a také spotřebě vody.
Samozřejmě také profesionální myčky nádobí podléhají řadě testů. Většina zkoušek se především zaměřuje na účinnost mytí, hlučnost a pak také spotřebu, která nesahá hluboko do naší peněženky. Testuje se běžný, ale i úsporný program, kdy vyjde na světlo, který výrobek je více kvalitní.
Na jeden cyklus většinou spotřebujete kolem 10 litrů vody. Vaše vlastní ruce ve spojení s dřezem a hordou talířů takové úspoře nemohou rozhodně konkurovat.

Jak si vybrat to nejlepší
1.)  Potřebujete zabudovanou nebo volně stojící?
Musíte vždy vycházet z vašich aktuálních potřeb a možností vaší kuchyně. Nejlepší je nákup v době, kdy právě tento prostor podléhá rekonstrukci. Takto vlastně ani nikdo nepozná, že se přístroj ukrývá přímo v útrobách vaší linky. Celkový vzhled kuchyně pak působí velmi moderním a uceleným dojmem. Pro rodiny s malými dětmi se vám bude hodit ochranná pojistka přístrojové desky. Tak se vyhnete tomu, že ji budou chodit malé ručičky neustále zapínat.

.

2.)  Jak si správně přečíst energetický štítek?
Tato cedulka obsahuje všechny podstatné parametry, které se musíte naučit rozluštit. Přitom nejvyšší energetickou účinnost má třída A+++. Přístroj dále volte spíše tichý, aby vás zbytečně nerušil při dalších činnostech. To platí zejména v případě, že je vaše kuchyně volně spojena s obývacím prostorem.

myčka nádobí

3.)  Zvolte správný program
Většinou u těchto šikovných přístrojů najdete tři základní: hlavní, standardní a úsporný, kdy má voda 50 až 70 stupňů, u eko programu 45 stupňů. Samozřejmě záleží také na ceně, protože vyšší třída vašeho pomocníka vám zaručí možnost výběru kvalitního čištění vašeho nádobí.
V případě, že si stále nevíte rady, oslovte přímo odborníka na prodejně, který vám pomůže se samotným výběrem k vaší naprosté spokojenosti.

O čem, že je řeč? No přece o myčce nádobí!
5 (100%)2
.