Moderní kousky patří i do zaměstnání

Moderní kousky patří i do zaměstnání

    Posted in : Móda:
  • On : Kvě 26, 2019

Je hezké, chodit moderně oblečení, ale jde také o praktickou stránku věci, a to především co se týká vhodného oblečení do práce. Třeba zdravotní sestry to mají jednoduché, jejich uniforma je pevně daná, stejně tak policisté nebo ti, kdo pracují v továrně, tam se s nějakým tím módním výstřelkem pochlubit nemohou. Rozhodování o tom, co na sebe, je v těchto případech velice jednoduché.

dívka jde po schodech

Ale co ostatní, kteří mají zaměstnání, kde chtějí dobře vypadat, zároveň se v oblečení dobře cítit a být oblečení v moderním duchu a podle posledního diktátu paní módy.

Chce to hlavně vkus. Někdo umí kombinovat kousky, do kterých byste to jen stěží řekli, využít jakoukoliv maličkost, doplněk k celkovému doladění konečného outfitu.

Pánové to mají poněkud jednoduší, dobře padnoucí oblek doplní košilí a na krk uváží kravatu či motýlka. Jsou připraveni a mohou vyrazit. Dámy jsou na tom podstatě hůř. Jestliže to jejich zaměstnání vyžaduje, musí mít v šatníku vhodné oblečení. Nic nezkazíte dobře padnoucím kostýmkem, ať už kalhotovým nebo se sukní. Botky na vysokém podpatku sice dobře vypadají a opticky prodlužují nohy, ale na celodenní nošení rozhodně nejsou, proto volte klínek nebo boty v pánském stylu, ke kalhotám budou šik.
asiatka s tabletem

Nebojte se oživit kostýmek nějakou drobností, výrazným šátkem nebo broží, barevnou halenkou či přiléhavým tričkem, barev se nebojte. Se šperky to v tomto případě nepřehánějte, volte něco decentního a méně nápadného.

Pokud nejste příznivkyni kostýmů, pak sáhněte po šatech. Podle typu své postavy volte délku nad kolena, pod kolena nebo maxi délku. Minisukně vhodná určitě není. Velice oblíbené jsou kalhoty se širokými nohavicemi, které se hodí i pro slavnostnější příležitosti.

A co se týká barev, klasikou je černá, je elegantní, dělá hezkou postavu, ale zase nic se nemá přehánět, aby výsledkem nebyla outfit vhodný tak akorát na pohřeb.