Kvalita pro čalounické a krejčovské dílny

Kvalita pro čalounické a krejčovské dílny

    Posted in : Výrobky:
  • On : Čvc 05, 2018

K tomu, abyste si mohli koupit kvalitní nábytek a další potřebné prvky k bydlení, jsou potřebné také kvalitní materiály, ze kterých se vše potřebné vyrobí.

K čalounickým a krejčovským dílnám či nábytkářského průmyslu celkově, patří také různé druhy výplní, jako je například molitanová deska.

S tímto druhem materiálu se setkáte u sedacích souprav, postelí, židlí, křesel, podsedků a také matrací, které obzvlášť vyžadují kvalitní a zdravotně nezávadné materiály.
pruhovaný přehoz.png

Molitanová deska je vlastně pěna z odlehčeného polyuretanu, která se především využívá při výrobě matrací a čalouněných kusech nábytku. Jedná se o vysoce kvalitní materiály s dostatečnou hustotou a dalšími parametry, které splňují požadavky a konkrétní specifikaci.

Dokonce je často využívaná i jako tepelně-izolační materiál či jako zvuková izolace a kromě toho, že slouží jako výplňový materiál, tak se nechá využít i jako materiál obalový nebo filtrační.

Můžete si na míru pořídit různé rozměry, tvrdost i tloušťku a přizpůsobit tak nabídku svým požadavkům, představám i potřebám.

Dále se na trhu setkáte i s dalšími druhy této pěny, a sice se studenou, paměťovou, rekonstituovanou nebo nehořlavou a podobně.
vysoké čelo postele.jpg

Jako další možnost se nabízí také molitanová drť, přířezy nebo podložky.

Kromě různých vlastností si můžete vybrat také z různých barev co je rovněž velká výhoda, protože se výběr přizpůsobí vašim konkrétním představám a výplň tak dokonale sladíte s vnější částí výrobku.

Tento druh materiálů se přizpůsobí nejen představám designu, ale také zátěži, která je rovněž u nábytku a matrací individuální. Jedná se především o nejvíce zatěžované místa, jako jsou sedáky, opěrky a hlavně matrace.

Právě pro matrace je tento materiál jako stvořený, protože se nechá kombinovat s dalšími kousky a vytvořit tak produkt, který umožní kvalitu spánku, vhodnou péči o vaše záda a také krční páteř.